Poliklinika Vajnorská je neštátne ambulantné liečebno-preventívne zariadenie. Funguje desaťročia ako pracovisko s celoslovenskou pôsobnosťou v komplexnej starostlivosti o diagnostiku, liečbu a prevenciu ochorení.

Základným princípom personálu polikliniky je ústretovosť. Popri poskytovaní starostlivosti prvého kontaktu a špecializovanej starostlivosti v konkrétnych odboroch kladieme dôraz na prevenciu. Realizujeme preventívne prehliadky pre individuálnych záujemcov, ale i skupiny profesne, záujmovo a inak sústredených klientov (úrady, firmy, školy so špeciálnym zameraním, diplomatické misie v SR a podobne).
Ponúkame špeciálne zostavené súbory vyšetrení podľa Vašich požiadaviek – od vyšetrenia jednotlivých zdravotných indikátorov až po komplexnej diagnosticko-preventívnej prehliadky.

Spoločnosť Next s.r.o., ktorá prevádzkuje Polikliniku Vajnorská sa okrem iného zaoberá aj výrobou a distribúciou výživových doplnkov Vitaberin a VitaBelly, viac na: www.vitaberin.eu

Veríme, že si vyberiete z našej ponuky a budete spokojní s našimi službami.